Popis epizod Stargate Atlantis 2. série

Stargare AtlantisTak je tu opět další aktualizace stránek na webu. Dopsal jsem popisy epizod ke 2. sérii Stargate Atlantis. Takže přeji pěkné počteníčko a samozřejmě budu zase rád, když mně zde do komentářů napíšete nějaké nesrovnalosti a nebo chyby. Budu dělat vše, abych to napravil.

Přístup na stránku opět z menu, nebo zde.Casting pro druhou řadu SGU

Casting pro 2. řadu SGUPříprava natáčení druhé řady Stargate Universe je v plném proudu. Natáčení začne po skončení olympiády, tedy začátkem března. Už teď ale probíhá casting na novou postavu, které se v SGU dočkáme. Bude hostovat 6 nebo 7 epizod a půjde o zápornou postavu.

Z důvodu, že jde o spoiler, si více můžete přečíst až po otevření celé novinky...Lexa Doig bude hrát v seriálu V

Lexa Doig bude hrát v seriálu VPo dvou letech strávených hraním Dr. Carolyn Lamové v seriálu Stargate SG-1 si znovu herečka Lexa Doig obleče bílý plášť pro další scifi seriál. Herečka se připojí k seriálu V televize ABC, kde se bude starat o jednu z hlavních postav, která v listopadu zjistila, že je těhotná.

Seriál V pochází již z roku 1983, kdy byla televizí NBC odvysílána první minisérie. Děj popisuje příchod velmi vyspělé rasy na Zemi. Tato rasa je známá jako Visitors (Návštěvníci). Ze začátku se tváří jako mírumilovná stvoření, ale postupně se Země dozvídá, že Návštěvníci mají jiné úmysly...

První 4 nové epizody odvysílala televize ABC v listopadu. Zbylých 9 epizod televize odvysílá koncem března. Lexa Doig se v seriálu střetne s Morenou Baccarin (SG-1 - Adria), která hraje jednu z hlavních postav.Popis epizod Stargate Atlantis 1. série

Popis epizod SGA 1. sérieTak tu máme další aktualizaci stránek na webu. Konečně jsem se dostal k popisům epizod Stargate Atlantis a budu na nich teď pracovat, takže se můžete těšit v brzké době na další série. Pro začátek jsou přidány popisy epizod 1. série Wink

 

Na stránku se dostanete buď přes menu, nebo zde.V obchodech: SGU 1.0 a SGR

Stargate Universe S1 1.0

Dvě velká data v historii Stargate. Tyto dva dny (9.2. a 10.2.) budou navždy zapsány do dějin světa hvězdné brány. Včera 9.2. totiž vyšla první polovina 1. řady SG Universe na DVD a Blu-Ray discích. A dnes 10.2. vyšla historicky první oficiální PC hra Stargate Resistance. Jak jsme informovali na našem webu věnovaném SG hrám.

V nejbližší době se jistě objeví na internetu ke stažení DVD (a hlavně snad Blu-Ray) kvalita a jakmile se k nim objeví české titulky, budeme vás informovat. Kdo by si nechal ujít tuto kvalitu, že?

Hru Stargate Resistance si můžete zakoupit buď přímo od výrobce Fire Sky, nebo přes Direct2Drive. Recenzi ke hře + obrázky přineseme v nejbližší době na herním webu.Michael Shanks: Další film SG-1 nemusí přijít

Michael ShanksMichael Shanks (Dr. Daniel Jackson) pro SciFi Wire řekl, že třetí film nemusí být natočen. Fanoušky dlouho očekávaný film měl být natočen již na podzim loňského roku, jenže kvůli finanční krizi a ztrátám se MGM rozhodlo spustit jen jeden projekt na celý rok a tím byl nový seriál Stargate Universe.

"Vzhledem k časové prodlevě, která mezi filmy je, že můžeme být hodně daleko od toho, udělat další SG1 DVD film, jestli ho vůbec uděláme."

 

Více v celé novince...Nové bannery a úprava stránek

Dnes jsme podnikli další kroky potřebné k doladění našeho portálu. Zaprvé jsme vytvořili nové a hlavně hezčí bannery. A zadruhé jsme vložili na web nový panel s vyhledávacím formulářem. Pokud tedy budete chtít něco vyhledat v našich novinkách, stačí použít tento formulář.

 

//AKTUALIZACE: Pokud by se vám nové bannery nezobrazily, bude to pamětí prohlížeče, stiskněte F5.Otevření nového webu o SG hrách

Chcete informace o vydání Stargate Resistance? Nebo snad informace o chystané MMORPG Stargate Worlds? Nyní už není nic jednoduššího, než se prostě obrátit na naše nové stránky. Momentálně je sice funkční jen část o Stargate Resistance, avšak už se pracuje i na části o SG Worlds.

http://hry.sg-portal.euAktualizace fóra

Dnes proběhla aktualizace fóra. Kromě čištění jsem také vytvořil nové logo a opravil smajlíky. Takže se můžete znovu vrhnout na naše fórum a zaplňovat ho dotazy, připomínkami nebo vlastními názory Wink

http://forum.sg-portal.euChceme vydat seriál Stargate SG-1 na DVD v ČR !!!

Chceme vydat seriál Stargate-SG1 na DVD v ČR !!!Přidejte se k nám na Facebooku do skupiny Chceme vydat seriál Stargate-SG1 na DVD v ČR !!! a podpořte tak konečně vydání tohoto skvělého seriálu u nás na DVD v CZ. O Hvězdné bráně u nás na DVD se jedná už hodně dlouho a chtěli bychom to uspíšit, jak to jen jde. ;-) Více informací ve skupině.

 

SG-Portál vás bude nadále o všem informovat.Názvy prvních 5 epizod 2. řady SGU

Názvy prvních 5 epizod 2. řady SGUJoseph Mallozzi již prozradil názvy celkem 5 epizod 2. řady seriálu Stargate Universe.

 

 

 

 

2x01 Intervention Zákrok, Zásah
2x02 Aftermath Následek, Dohra
2x03 Awakenings Probuzení, Procitnutí
2x04 Pathogen Patogen
2x05 Cloverdale Zapadákov ???


Stargate Resistance již 10. února

Jen 10 dní zbývá k vydání první oficiální videohry Stargate. Internetová střílečka z pohledu třetí osoby Stargate Resistance vychází oficiálně již 10. února. Zájemci si ji mohou předobjednat na této adrese. Více o této hře se již od nás brzy dozvíte...« Předchozí | 151 52 53 54 55 56 57 | Další »

Klasická verze | RSS

Powered by MNews.
Stargate a všechny charaktery a obrázky jsou majetkem MGM TV Entertaiment.
Nezodpovídáme za veškerý obsah týkající se Stargate. Tento web je od fandů Stargate.
Administrátor nezodpovídá za obsah novinek zveřejněný jinou osobu než jím samotným.

© 2009-2011 SG-PORTAL.eu TEAM. All rights reserved. Všechna práva vyhrazena.