Články se štítkem "Epizody":

Smith o SGU: Toto je změna pro každého

Brian J. Smith / Poručík Matthew Scott

Spíše než zachovávat mlčení, herec ze seriálu Stargate Universe, Brian J. Smith reaguje přímo na kritiku seriálu. V rozhovoru herec, který hraje poručíka Matthew Scotta v nových sériích Hvězdné brány, dal vědět, že si je vědom negativní kritiky seriálu… dokonce i ze strany hlavních fanoušků.

„Toto je změna pro každého,“ řekl Smith. „Rajčata, salát a shnilá zelenina proletěla vzduchem dokonce ještě dříve, než jsme otevřeli oponu. Myslím, že to co se snažíme dělat je velmi obtížné a musíme uznat fakt, že přichází po 15 letech vybudované mytologie, a také 15 letech velmi specifického druhu podání, které apelovalo na velmi intenzivní způsob, jak získat počet lidí. A nyní se snažíme vzít co je ohromné okolo Hvězdné brány a zpřístupnit to novým lidem.“

Více se dočtete v celém rozhovoru.Popis epizod Stargate Atlantis 2. série

Stargare AtlantisTak je tu opět další aktualizace stránek na webu. Dopsal jsem popisy epizod ke 2. sérii Stargate Atlantis. Takže přeji pěkné počteníčko a samozřejmě budu zase rád, když mně zde do komentářů napíšete nějaké nesrovnalosti a nebo chyby. Budu dělat vše, abych to napravil.

Přístup na stránku opět z menu, nebo zde.Popis epizod Stargate Atlantis 1. série

Popis epizod SGA 1. sérieTak tu máme další aktualizaci stránek na webu. Konečně jsem se dostal k popisům epizod Stargate Atlantis a budu na nich teď pracovat, takže se můžete těšit v brzké době na další série. Pro začátek jsou přidány popisy epizod 1. série Wink

 

Na stránku se dostanete buď přes menu, nebo zde.V obchodech: SGU 1.0 a SGR

Stargate Universe S1 1.0

Dvě velká data v historii Stargate. Tyto dva dny (9.2. a 10.2.) budou navždy zapsány do dějin světa hvězdné brány. Včera 9.2. totiž vyšla první polovina 1. řady SG Universe na DVD a Blu-Ray discích. A dnes 10.2. vyšla historicky první oficiální PC hra Stargate Resistance. Jak jsme informovali na našem webu věnovaném SG hrám.

V nejbližší době se jistě objeví na internetu ke stažení DVD (a hlavně snad Blu-Ray) kvalita a jakmile se k nim objeví české titulky, budeme vás informovat. Kdo by si nechal ujít tuto kvalitu, že?

Hru Stargate Resistance si můžete zakoupit buď přímo od výrobce Fire Sky, nebo přes Direct2Drive. Recenzi ke hře + obrázky přineseme v nejbližší době na herním webu.Chceme vydat seriál Stargate SG-1 na DVD v ČR !!!

Chceme vydat seriál Stargate-SG1 na DVD v ČR !!!Přidejte se k nám na Facebooku do skupiny Chceme vydat seriál Stargate-SG1 na DVD v ČR !!! a podpořte tak konečně vydání tohoto skvělého seriálu u nás na DVD v CZ. O Hvězdné bráně u nás na DVD se jedná už hodně dlouho a chtěli bychom to uspíšit, jak to jen jde. ;-) Více informací ve skupině.

 

SG-Portál vás bude nadále o všem informovat.Názvy prvních 5 epizod 2. řady SGU

Názvy prvních 5 epizod 2. řady SGUJoseph Mallozzi již prozradil názvy celkem 5 epizod 2. řady seriálu Stargate Universe.

 

 

 

 

2x01 Intervention Zákrok, Zásah
2x02 Aftermath Následek, Dohra
2x03 Awakenings Probuzení, Procitnutí
2x04 Pathogen Patogen
2x05 Cloverdale Zapadákov ???


« Předchozí | 112 13 14 15 16 17 18 | Další »

Klasická verze | RSS

Powered by MNews.
Stargate a všechny charaktery a obrázky jsou majetkem MGM TV Entertaiment.
Nezodpovídáme za veškerý obsah týkající se Stargate. Tento web je od fandů Stargate.
Administrátor nezodpovídá za obsah novinek zveřejněný jinou osobu než jím samotným.

© 2009-2011 SG-PORTAL.eu TEAM. All rights reserved. Všechna práva vyhrazena.