Články se štítkem "Epizody":

Druhá sezóna Stargate Universe na Blu-ray a DVD již 4. července

Druhá sezóna Stargate Universe na Blu-ray a DVD již 4. červenceKompletní a bohužel závěrečná druhá série Stargate Universe se objeví na DVD discích velmi brzy. Přesněji 7. června bude vydána v prvním regionu, tedy Severní Americe. Následně pak o měsíc později, 4. července, bude DVD vydáno i v Evropě. Narozdíl od prvního regionu se však dočkáme i Blu-ray vydání, tedy špičkové kvality. Oznámil to portál TV Shows on DVD. V případě DVD půjde o celkem rozsáhlé vydání 5 disků, kde kromě 20 epizod naleznete i spoustu bonusů. To samé však očekáváme i pro Blu-ray. Výčet bonusů naleznete v pokračování článku.

Na DVD se dočkáte klasického širokoúhlého obrazu, zvuku 5.1 Dolby Digital v původní angličtině a ve španělstině. Samozřejmostí budou anglické a španělské titulky. Blu-ray slibuje, jako vždy, perfektní HD kvalitu jak obrazu, tak i zvuku. Již nyní si můžete předobjednat DVD či Blu-ray na serveru Amazon.com.

Zdroj: gateworld.net


Promo fotografie k 'Hope' a BTS z 'Alliances'

2x14 - Hope promoDalší, již 33 epizoda Stargate Universe s názvem 'Alliances', je již za námi a určitě řadu z vás trochu zklamala, což je i vidět na anketě k epizodě, takže kdo ještě nehlasoval, podělte se s námi o to, jak se vám líbila oznámkováním jako ve škole, ale jak asi víte, žádný seriál není nabušen všemi vynikajícími epizodami a vždy se objeví aspoň nějaká výplň v podobě průměrné epizody. Na trailer i sneak peek jste se mohli podívat v předchozí novince a už nám tedy chybí jen promo fotografie k další epizodě 'Hope'. MGM s propagačními fotkami na druhou polovinu série opravdu neškudlí a tak se můžete podívat na dalších 35 fotek, které najdete v pokračování článku a v galerii. Jako obvykle jsme pro vás připravili ještě bonus v podobě 10 fotografií z natáčení 'Alliances'.

Zdroj: stargate.mgm.com


Trailer a ukázka z epizody SGU 2x14 - Hope (CZ)

Trailer a ukázka z epizody SGU 2x14 - Hope (CZ)Za necelý týden nás čeká jistě velmi zajímavá epizoda. Dá se tak usuzovat nejen podle názvu Hope (Naděje), ale i podle následujících dvou trailerů. Přinášíme vám trailer a sneak peek k nadcházejícímu dílu Stargate Universe. Tentokrát nás na Destiny čeká něco naprosto šokujícího, na co byste ani v nejmenším pravděpodobně nepomysleli. Jenže toto je sci-fi a vše je možné. Více se dozvíte brzy, až vám přineseme promo fotografie a poté v pondělí vás čeká novinka se spoilery na fóru. Obě videa jsou přeložená a naleznete je v pokračování článku. Nebo přímo na našem Youtube.

Zdroj: video.syfy.com


Titulky k SGU 2x13 Alliances

Titulky k SGU 2x13 AlliancesTentokrát nikdo volno neměl, ba naopak ještě více práce. Ovšem i tak jsme pro vás připravili titulky. Šlo o velmi náročnou práci, které jsme obětovali veškerý svůj volný čas, ale i přes problémy se můžete konečně podívat na novou epizodu Stargate Universe. Už podle spoilerů očekáváte jistě parádní bitvu, ale asi budete trochu zklamaní, žádnou bitvu neuvidíme. Titulky jsou samozřejmě na obě hlavní verze XviD, 720p a chystáme i Web-DL, která bude ve středu odpoledne.  Děkuji celému týmu za odvedenou práci a doufáme, že se vám naše titulky budou líbit. Oceníme každý smysluplný komentář a názor. Pokud narazíte na chybu, obratem nám ji napište. Děkujeme vám, fanouškům, za vaši přízeň.

Epizoda na fóru XviD a 720p

Titulky pro XviD / 720pZítra ráno Stargate Universe 02x13 - Alliances

Zítra ráno Stargate Universe 02x13 - AlliancesTýden utekl jako voda a je to tu zase. Třináctý díl druhé řady Stargate Universe bude opravdu zlomový, co se týče příběhu. Podle proma se máme na co těšit a přinášíme shrnutí všech odkazů k zítřejší epizodě, včetně odkazu na fórum, kde můžete komentovat a také si přečíst textový spoiler. Zítřejší epizodu napsala Linda McGibney, která si vzala na starost i 19. díl Blockade. S minulou epizodou Twin Destinies si také odbyla svůj producentský debut v SGU. Režie se ujal starý známý Peter DeLuise. Přineseme vám také odkazy ke stažení epizody a i titulky od našeho SGPT týmu. Znovu připomínáme, že spoilery a prostor pro komentáře máte na fóru, takže nepište sem do komentářů prosím žádné spoilery.

SGU 2x13 Alliances: Promo fotografieTrailer a Sneak Peek / Promo od MGMSpoiler a diskuzeSledování online + ChatTrailer a ukázka z epizody SGU 2x13 - Alliances (CZ)

Trailer a ukázka z epizody SGU 2x13 - Alliances (CZ)Přinášíme vám trailer a sneak peek k nadcházejícímu dílu Stargate Universe s názvem Alliances. Již třináctý díl druhé řady uvidíme příští úterý. Tentokrát nás SGU zavede na Zemi, kam zaútočí Luciánská aliance. Více vám však neřekneme, musíte si počkat na spoilery v pondělní novince a pak až na epizodu samotnou. Obě videa jsou přeložená a naleznete je na našem Youtube kanálu či v pokračování novinky.

Zdroj: video.syfy.com


Titulky k SGU 2x12 Twin Destinies

Titulky k SGU 2x12 Twin DestiniesMinulý týden to bylo chvílemi opravdu peklo. Dnes je situace naprosto odlišná, protože polovina týmu byla doma, a tak jsou titulky dnes o něco dříve. Stargate Universe se nám dnes představilo již se svou celkově 32. epizodou, tentokrát pod názvem Twin Destinies. Samozřejmě jsme pro vás přichystali titulky a to hned pro všechny tři verze. XviD, 720p i Web-DL. Děkuji celému týmu za skvělou práci a doufáme, že se vám naše titulky budou líbit. Oceníme každý smysluplný komentář. Pokud narazíte na chybu, obratem nám ji sem napište. Děkujeme vám, fanouškům, za vaši přízeň.

Epizoda na fóru XviD a 720p

Titulky pro XviD / 720p / Web-DLZítra ráno 12. epizoda druhé řady SGU - Twin Destinies

Zítra ráno 12. epizoda druhé řady SGU - Twin DestiniesOpět se po týdnu sejdeme u našich obrazovek, abychom se podívali na dvanáctý díl druhé řady Stargate Universe. Zítřejší epizoda má být podle některých informací nejméně stejně dobrá, jako ta předchozí. A musíte uznat, že předchozí díl byl opravdu skvělý. Samozřejmě očekávejte titulky od našeho SGPT týmu. Tentokrát by to mělo být rychlejší (půlka týmu má volno), ale to bude pouze pro tentokrát. Spoilery k epizodě jsou na fóru, kde i můžete diskutovat, nepište tedy prosím žádné spoilery do komentářů. Odkazy na promo fotografie, trailer a sneak peek naleznete níže. Samozřejmě uvedeme i odkazy ke stažení epizody v obou kvalitách, jak XviD, tak i v HD 720p.

SGU 2x12 Twin Destinies: Promo fotografieTrailer a Sneak Peek / Spoiler a diskuzeSledování online + ChatBTS z 'Deliverance' a propagační fotky k 'Twin Destinies'

BTS Deliverance a promo Twin DestiniesPoslední odvysílaná epizoda Stargate Universe, která nesla označení 2x11 a název 'Deliverance', je už za námi a doufám, že jste si ji pořádně užili. Samozřejmě se asi všem tak nelíbila jako třeba mně a očekávali jste od ní více, ale i tak byla podle mě určitě jedna z lepších v SGU. Včera oficiální stránky Stargate zveřejnily celkem 9 fotografií z natáčení této epizody, na které se můžete podívat v pokračování článku. Zároveň také MGM zveřejnilo promo fotografie k nadcházejícímu dílu 'Twin Destinies' a to docela v hojném počtu čítajících 37 fotek, takže si je užijte. Kliknutím na miniatury získáte větší rozlišení a zároveň je také samozřejmě najdete i v naší galerii.

Zdroj: stargate.mgm.comTrailer a ukázka z epizody SGU 2x12 - Twin Destinies (CZ)

Trailer a ukázka z epizody SGU 2x12 - Twin Destinies (CZ)Přinášíme vám trailer a sneak peek k nadcházejícímu dílu Stargate Universe s názvem Twin Destinies. Tento díl uvidíme příští týden v úterý. Obě videa jsou přeložená a naleznete je na našem Youtube kanálu či v pokračování novinky. Promo fotografie snad budou co nejdříve. Doufáme, že to bude dobrá epizoda. Více samozřejmě příští pondělí ve spoilerech. Do té doby se můžete těšit na doplnění popisu poslední epizody a momentek. Také v brzké době na web umístíme anketu o tom, jak se vám díl 2x11 líbil.Titulky k SGU 2x11 Deliverance

Titulky k SGU 2x11 DeliverancePojďme oslavit návrat Stargate Universe zpět na naše monitory. Náš oblíbený seriál pokračuje druhou řadou, přesněji jedenáctým dílem s názvem Deliverance. Samozřejmě jsme pro vás přichystali titulky a to hned pro obě hlavní verze. Měli jsme to komplikovanější, protože úterý je prostě jiný den než středa a každý to má ve škole/práci jinak. Naštěstí však vše vyšlo naprosto perfektně a můžete se tak pokochat novou a prý velmi zajímavou a dobrou epizodou. Děkuji celému týmu za skvělou práci a doufáme, že se vám naše titulky budou líbit. Oceníme každý smysluplný komentář.

Epizoda na fóru XviD a 720p

Titulky pro XviD / 720p / Web-DLZítra ve 4 ráno pokračuje SGU dílem 2x11 Deliverance

Zítra ve 4 ráno pokračuje SGU dalším dílem 2x11 DeliverancePo dlouhém čekání je to konečně tady. Zítra ráno se vrací Stargate Universe. Druhá řada pokračuje již jedenáctým dílem a bohužel to bude série posledních deseti dílů seriálu Stargate Universe a pravděpodobně i celého famózního Stargate. Syfy se totiž rozhodlo SGU ukončit a šance na natočení filmů také není příliš vysoká. Pojďme si tedy vychutnat posledních deset dílů a rozlučme se důstojně s tímto seriálem. Samozřejmě čekejte titulky od našeho SGPT týmu. Bude to velká zkouška, protože přesunutí vysílání nám příliš nevyhovuje, ale nejpozději do středečního večera se titulků dočkáte. Spoilery k epizodě jsou na fóru, kde i můžete diskutovat, nepište tedy prosím žádné spoilery do komentářů. Zítra se dočkáte i odkazů ke stažení v obou kvalitách, jak XviD, tak i v kvalitním HD 720p.

SGU 2x11 Deliverance: Promo fotografie / SGU S2.5 Space promo CZTrailer Syfy SGU S2.5 / Sneak Peek CZ / Spoiler a diskuzeSledování online + Chat« Předchozí | 14 5 6 7 8 9 1018 | Další »

Klasická verze | RSS

Powered by MNews.
Stargate a všechny charaktery a obrázky jsou majetkem MGM TV Entertaiment.
Nezodpovídáme za veškerý obsah týkající se Stargate. Tento web je od fandů Stargate.
Administrátor nezodpovídá za obsah novinek zveřejněný jinou osobu než jím samotným.

© 2009-2011 SG-PORTAL.eu TEAM. All rights reserved. Všechna práva vyhrazena.