Články se štítkem "Trailery":

Mix novinek o hercích z Hvězdné brány

State of SynHodně dlouho nebyla žádná novinka, ale teď před Vánoci se s nimi roztrhl pytel. Sice to nejsou novinky, které byste asi chtěli, ale ani na herce a jejich nové projekty nezapomínáme. Mix je opravdu velmi bohatý, protože se jedná o herce ze všech tří seriálů. Jedná se jak o filmy, tak i seriály a v jednom případě dokonce jako kombinace webové série a hry po Google Glass, což se opravdu moc často nevidí. Nebudu vás ale už zdržovat a pojďme se společně na tyto novinky podívat v pokračování článku.

Zdroj: gateworld.net, variety.com


Morena Baccarin v Homelandu

Morena Baccarin

Update: V pokračování článku přidán trailer k seriálu.

Jistě nikomu nemusím představovat herečku Morenu Baccarin, která ztvárnila v našem oblíbeném seriálu Hvězdná brána SG-1 vůdkyni orijských vojsk v Mléčné dráze, Adriu. Je to jen dva týdny, co ABC zrušili můj další oblíbený seriál 'V', ve kterém hrála jednu z hlavních rolí a opět vůdkyni mimozemšťanů, tentokrát přímo jejich královnu Annu, kteří chtěli Zemi pro sebe a Morena se zapojila už do dalšího projektu. Bude hrát v seriálu televize Showtime (tam také začínala Hvězdná brána, než ji přebrala Sci-fi, která se pak přejmenovala na Syfy) s názvem 'Homeland'.

Připravovaný seriál od Howarda Gordona a Alexe Gansa, kteří byli také výkonnými producenty seriálu '24', je zaměřen na mariňáka, seržanta Scotta Brodyho (Damian Lewis), který se vrací po osmi letech z Iráku, kde byl pohřešován a na agentku CIA Carrie Andersonovou (Claire Danecová), která má podezření, že možná plánuje nějaký útok na Ameriku. Baccarin tam bude hrát Jessicu Brodyovou, Scottovu chytrou, silnou manželku. Nahrazuje Lauru Fraserovou, jež hrála tuto roli v pilotu.

Zdroj: tvline.com


Producent z SGU se připojil k Falling Skies

Falling SkiesKdo se zajímá hodně o sci-fi, tak asi ví, že příští měsíc, přesněji 19. června, má premiéru v USA na TNT nový seriál o mimozemské invazi s názvem 'Falling Skies'. Co ale možná nevíte je, že jsou v něm zapojeni dva lidi z prostředí Hvězdné brány. Dříve se do projektu zapojil herec Colin Cunninhgam (major Davis z SG-1), který tam má jednu z hlavních rolí. Nyní je to jeden z producentů Hvězdné brány. Nedávno totiž TNT oznámili, že najali Remiho Aubuchona jako výkonného producenta a showrunnera (osoba udržující seriál v chodu) seriálu 'Falling Skies'. Měl by být ale až od druhé série, protože všech 10 epizod první série bylo již natočeno a efekty mají delší postprodukční zpracování než se původně plánovalo. TNT si za tímto seriálem pevně stojí a podle zpráv je pravděpodobné, že bude obnoven, pokud premiéra bude mít velkou sledovanost a další týden výrazně neklesne. Více a trailer v celém článku.

Zdroj: gateworld.net


Trailer a ukázka z epizody SGU 2x20 - Gauntlet (CZ)

Trailer a ukázka z epizody SGU 2x20 - Gauntlet (CZ)

Za necelý týden nás čeká závěrečná epizoda sci-fi seriálu Stargate Universe. Seriál bude zakončen epizodou Gauntlet, která nabídne velmi zajímavý námět. Pokud se již teď chcete podívat, co vás čeká a nemine, tak jsme pro vás připravili trailer i sneak peek od Syfy a jako bonus i trailer od SPACE, jejichž trailery si prozatím většina z vás chválí. Rozhodně je na co se těšit. Na webu naleznete také promo fotografie k epizodě a před epizodou očekávejte i psaný spoiler. Podívejte se tedy, co nás čeká v poslední epizodě obrovského univerza Stargate. Všechna videa jsou námi přeložená a naleznete je v pokračování článku. Nebo přímo na našem Youtube.

Zdroj: video.syfy.com


Krátké zprávy #9

David Blue ve vesmírném oblekuVíkend je tady a tato část týdne už je u nás skoro pravidlem pro náš zpravodaj. Do konce seriálu Stargate Universe chybí už jen dva díly, ale rozhodně to není pro fanoušky SG jen období konce jejich milovaného seriálu, protože s koncem tohoto fenoménu také probíhá Mistrovství Světa v hokeji. Začalo již včera na Slovensku, takže doufám, že budou fandové SG žít posledních 14 dní i hokejem a nebudou tolik smutnit, že se blíží konec SG. Tak hlavně nezapomeňte fandit, ale už se vrhněme na naše krátké zprávy, které se týkají jako obvykle převážně jiných projektů herců.

V prvé řadě se podíváme na videoblog Davida Blua (Eli Wallace), ve kterém se připravuje na scénu v nadcházející epizodě SGU 2x19 Blockade. Syfy uvolnilo trailer k blížícímu se filmu Briana J. Smitha (poručík Matthew Scott). Něco také prozradila Alaina Huffman (Tamara Johansenová alias T.J.) o svém komiksu. Dále se podíváme na trailer k blížícímu se filmu, ve kterém si zahrál David Hewlett (Dr. Rodney McKay). Mrkneme také na krátký film se dvěma herci z SG, Ryanem Robbinsem (Ladon Radim) a Patrickem Gilmorem (Dr. Dale Volker). Máme tu další projekt Michaela Shankse (Dr. Daniel Jackson), Ivona Bartoka (mnoho funkcí v SG), Paula McGilliona (Dr. Carson Beckett) a Shanksův rozhovor z Conu a jako poslední je tu rozhovor Jasona Momoy (Ronon Dex) o seriálu Game of Thrones (Hra o trůny) a filmu Conan: Barbarian.Trailer a ukázka z epizody SGU 2x19 - Blockade (CZ)

Trailer a ukázka z epizody SGU 2x19 - Blockade (CZ)

K následující již devatenácté epizodě druhé řady Stargate Universe s názvem Blockade vám přinášíme trailer a sneak peek od Syfy. Výprava Destiny pokračuje, ovšem ne všechno je zcela ideální. Následující videa jsou plná spoilerů, ale velmi zajímavých spoilerů. Určitě se podívejte, pokud dokážete přežít, že o další epizodě budete vědět něco dopředu. Všechna videa jsou námi přeložená a naleznete je v pokračování článku. Nebo přímo na našem Youtube.

Zdroj: video.syfy.com


Trailer a ukázka z epizody SGU 2x18 - Epilogue (CZ)

Trailer a ukázka z epizody SGU 2x18 - Epilogue (CZ)

Už tu máte fotografie a dnes konečně přinášíme i trailery a sneak peek k následující epizodě Stargate Universe s názvem Epilogue. Epizoda pokračuje tam, kde skončil předchozí díl a rozhodně je, na co se těšit. Kromě klasických dvou videií od Syfy však přinášíme, jak je již poslední dobou zvykem, i trailer od SPACE. Všechna videa jsou přeložená a naleznete je v pokračování článku. Nebo přímo na našem Youtube. Určitě se těšíme!

Zdroj: video.syfy.com


Premiéra Game of Thrones 17 Apríla

Premiéra Game of thrones bude 17 AprílaHBO odvysiela svoju sériu nového fantasy seriálu, založeného na románe Pieseň ľadu a ohňa od Georga RR Martina, v druhej polovici tohto mesiaca. Premiéra Game of Thrones bude odvysielaná v nedeľu 17. Apríla, ktorá zahŕňa aj rolu Jasona Momou, hviezdu televízneho seriálu Stargate Atlantis, kde si zahral ako vojak Ronon Dex.

Jeho postava je Khal Drogo "Pán koní," vodca kočovných bojovníkov. Ožení sa s Daenerys Targaryen, ktorú dostal ako strategický dar od House Targaryena, len aby sa do nej zamiloval.

Z prvej série Game of Thrones bude odvysielaných viac ako 10 epizód každú Nedeľu 9/8c na HBO v Amerike a Pondelky na Sky Atlantic vo Veľkej Británii. Seriál hostí aj niekoľko daľších hviezd ako napríklad Sean Bean (The Lord of the Rings), Nikolaj Coster-Waldau (New Amsterdam), Peter Dinklage (Threshold), a Lena Headey (Terminator: The Sarah Conor Chronicles).

HBO vypustilo krátke video o jeho postave, kde Jason hovorí o jeho roli, ktoré sme preložili. Taktiež je nižšie uvedená ukážka s Momoou a ďaľší trailer k seriálu (Jason sa objaví asi v polovici videa) a ešte jeden, kde sa Jason objaví asi v minúte 1:15.

Zdroj: gateworld.net


Trailer a ukázka z epizody SGU 2x17 - Common Descent (CZ)

Trailer a ukázka z epizody SGU 2x17 - Commont Descent (CZ)

Update 17.4.: Přidáno promo od kanadského SPACE.

Kromě promo fotografií vám dnes přinášíme i trailer, sneak peek a video od MGM k následující epizodě Stargate Universe s názvem Common Descent. Následující epizoda bude určitě velmi zajímavá a tým se opět vydává zase na další planetu. Což je příjemná změna, mně osobně už vadilo, že byli stále na Destiny. A pozor! Očekáváme i napínavé a akční scény. Stačí si pustit Sneak Peek! Obě videa jsou přeložená a naleznete je v pokračování článku. Nebo přímo na našem Youtube.

Zdroj: video.syfy.com


Krátké zprávy #7

Krátké zprávy

Update 11.4.: Přidán odkaz na poslední díl komiksu 'Agent Mom'

Dnes přinášíme po delší době další zpravodaj, který bude opět zaměřen především na herce se seriálů Hvězdné brány. Tentokrát se toho minulý týden nahromadilo opravdu hodně, takže to drobet zestručníme, ale rozhodně nepřijdete o žádnou důležitou informaci. Zároveň také upozorňujeme ty, jež čekají na premiéry filmů a seriálů, ve kterých hrají herci z SG, aby si je nenechali ujít, protože zde bude o nich dost upozornění, jelikož se jich několik přiblížilo. Všechny zprávy naleznete v pokračování článku.Trailer a ukázka z epizody SGU 2x16 - The Hunt (CZ)

Trailer a ukázka z epizody SGU 2x16 - The Hunt (CZ)

UPDATE 10.4.: Přidáno promo od MGM. Pozor!!! Jedná se o zásadní SPOILER druhé zápletky epizody.

UPDATE 8.4.: Přidáno promo od kanadské televize SPACE.

Včera jsme vám přinesli promo fotografie a dnes i přeložená obě videa k nadcházející epizodě Stargate Universe s názvem The Hunt. Posádka konečně znovu objevuje... tak a stop, nebudu tady psát spoilery pro ty, kdo nechtějí vědět víc. Takže pokud vás to zajímá, podívejte se na video a pochopíte. Brzy očekávejte také samozřejmě spoilery na fóru a v pondělí vás čeká souhrn všeho o této epizodě. Obě videa jsou přeložená a naleznete je v pokračování článku. Nebo přímo na našem Youtube.

Zdroj: video.syfy.com


Sneak Peek k epizodě SGU 2x15 - Seizure (CZ)

Sneak Peek k epizodě SGU 2x15 - Seizure (CZ)Tak konečně vám přinášíme Sneak Peek k úterní epizodě Stargate Universe s názvem 'Seizure'. Tentokrát to bylo trochu později, ale překlad byl opravdu těžký a dlouhý. To víte, tak to dopadá, když se McKay rozkecá Smile. Přeložené video naleznete na našem Youtube a samozřejmě i v pokračování novinky. Trailery od Syfy a Space Channelu jsou k dispozici v dřívější novince. Mrkněte na to, určitě se máme na co těšit.

Zdroj: video.syfy.com


« Předchozí | 1 2 3 4 5 | Další »

Klasická verze | RSS

Powered by MNews.
Stargate a všechny charaktery a obrázky jsou majetkem MGM TV Entertaiment.
Nezodpovídáme za veškerý obsah týkající se Stargate. Tento web je od fandů Stargate.
Administrátor nezodpovídá za obsah novinek zveřejněný jinou osobu než jím samotným.

© 2009-2011 SG-PORTAL.eu TEAM. All rights reserved. Všechna práva vyhrazena.